Každý automobil a ostatní motorové vozidlo které se nachází na cestě, musí v dnešní době vlastnit registrační značku. Bystré oko nicméně uvidí nejen číslo nebo místo produkci. Občas velice zajímavé jsou informace které se nachází na rámečku pod espézetku – jsou to většinou podstatní informace o podníku který prodává vozidlo, ale vůbec není to jediná možnost. Na podložce někteří si přejou napsát nějaký vlastní text buď rovněž reklamu – v tom ohledu asi každý může najit něco dobrého pro své potřeby.

license plate

Nejlépe vědět, že reklama na autech to nejen vytisk na karoserii. Současně reklama může být hodně diskretní a díky tomu zaujmout jen přímo potenciálního klienta. I obyčejná podložka pod registrační značku je dobrý a efektivní nosič reklamu buď informaci o podníku (prodavajícího auta anebo výrobci). Určitě pokud jde o podložky pod spz, jejích základní funkce je úspěšné držení espézetek, ale to neznamená, že neoznačuje se absolutně ničím. Kvalitní podložky pod státní poznávací značku jsou velice odolné, stabilně připevněné do vozidla a mají možnost vlastnit rozmanité designerské verze, například . Přizpůsobení podložky pod spz do barvy auta není v dnešní době nic obtížného – na trhu se nacházejí podložky bílé, pískové rudé, stříbrné, tmavomodré, růžové a bordo; kromě toho jsou vyráběné z lakovaného plastu buď chromu.

Pokud jde o vytisk na podložce, výběr možností je i široký – zákazníci mají možnost mít tisk 3D, tisknuté díky UV anebo obyčejný. Nejlepším nápadem je výbrat ty podníky, které mají vysokou poptávku, rozsáhlou nabídku, dobré názory a určitě – rozumné ceny, protože to dobře svědčí o kvalitě zároveň zboží a služby. Je to velmi vážné, protože podložka anebo rámeček na spz je předmět (pohled: ), který by měl fungovat na dlouhou dobu. Moc lidí touží po tom, aby v jejich autech všechno bylo ve vhodném stavu a mohlo se odlišovat od dalších automobilů – dokonce i doplňky. Na štěstí, současně v České republice se nachází mnoho nejvýznámějších a zajímavých podníků, na kterých je možné spoléhnout v tomto ohledu.