Existuje mnoho myšlenek jak si zkrášlit vlastní zdi ve svém obydlí. Někdy ale nevíme, ve kterém místě začít a jak ho konkrétně vytvořit.

/

samolepící tapeta na zeď

Źródło: pixabay.com
3d obrazy na zeď

Autor: EDUSPACES – przestrzenie edukacji XXI wieku
Źródło: http://www.flickr.com

Je mnoho způsobu jak si zkrášlit vlastní stěny. Jestliže nemáme chvíli se s činnosti zdržovat, smíme kohosi požádat o pomoc. Zdi si buď můžeme vymalovat normální barvou, nebo si smíme vybrat samolepící tapetu. S jedním je více starostí než s druhým. Samolepící tapeta na zeď se lehce aplikuje, je s ní miň dřiny a je u toho větší uspořádáni. Při malování se člověk smí umazat a rovněž je s tím mnoho práce. Musí se dobře umíchat barvu, aby se nám vytvořila ta, jakou chceme mít. Samolepící tapeta na zeď se snadno připevňuje a též ji můžeme prostým způsobem vystřídat. Když máme nanesenou barvu nebo vytapetované zdi, můžeme začít s jejich výzdobou. Pouhé stěny jsou také hezké, ale jestliže na nich cosi je, dělá to lepší pocit pro zdejší i pro přátele. Na zdi můžeme užit všelijaké maličkosti či 3d obrazy na zeď, jaké nám ji hezky zkrášlí. Také můžeme použít různé rámečky s fotkami. Jestli už aplikujeme rámy popřípadě 3d obrazy na zeď – přečtěte si to, jaké nám smí dům utvořit více ojedinělým a nevšedním, náš prostor se bude jevit bezvadně. Smíme také užít všelijaké samolepící drobné obrázky, které nám smí ozdobit rámeček obrazu, popřípadě zeď kolem pohovky. Je hodně možnosti jak si stěny smíme hodně ozdobit než pouhou barvou.

Můžeme také použít všelijaké šňůrky, na které si můžeme zavěsit věci, jaké nám jsou nejbližší. /
To, který podnět či barvu našeho prostoru zvolíme, závisí pouze na nás. Vybrat jsme povinní tu, v jaké budeme rádi trávit čas.