Každý, kdo si plánuje pořídIT byt, chce, aby jeho nové bydlení bylo opravdu originální a stylové. Naštěstí dnes máme na výběr tisíce různorodých dekoračních předmětů, látek a bytových doplňků.

V prodejnách s nábytkem a ozdobami najdeme velmi zajímavé věci: designové sedačky, závěsy z krásných látek, svícny, květináče, obrázky, zrcadla v originálních rámech, atypické lampy či lehké závěsy.
filtr wody

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Hit posledních let – vliesové a papírové fototapety
fototapety

Autor: Wolfgang Wildner
Źródło: http://www.flickr.com
Stoupající oblíbě se v Česku fototapety podívejte se na můj zdroj čili velkoformátové snímky natištěné na typické tapetě. K výrobě fototapet se nejlépe hodí papírové, nebo vliesové tapety. O papírových tapetách není potřeba nic říkat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od klasických tapet. Vliesové tapety jsou vytvářeny z celulózových a syntetických vláken, díky čemuž jsou pevné a odolné. Jejich velkým kladem je rovněž to, že při lepení lepidlo se nanáší pouze na stěnu. Fototapeta natištěná na vliesovým „základě“ je trvalá, omyvatelná a odolná proti otěru. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá neotřelý design. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v tropický deštný prales? Není problém! Přeješ si každý den pít ranní kávu s výhledem na pláž? Nemusíš se stěhovat! Stačí si objednat fototapetu.
Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?
matrac

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta není jediná možnost použití povedené fotografie jako bytové dekoraci.

Dnes bez žádného problému najdeme firmu, která se zabývá tiskem plakátů z fotek zákazníka. Díky této službě se naše fotka z výletu může stát unikátní ozdobou obýváku či ložnice. Plakáty na zeď jsou také užasným nápadem na vánoční dárek pro blízkou osobu.