Současně každý z nás hodně cestuje a častěji musíme nezbytně bydlet v hotelích. Někteří z nás víc času proživají v hotelích než ve svým domě. Z toho důvodu je hodně podstatné jak vypada hotel, ve kterém budeme bydlet. Občas je lepší zaplatit trochu víc prachů, ale mít pohodlné podmínky bydlení. Určitě nejpodstatnější jsou mistnosti, ve kterých budete spát, ale kromě toho velice vyznamné jsou také toalety. Pokud budete bydlet v trochu lacnějším hotelu je možné, že záchody budou na chodbě. Je to běžné řešení problemů toalet v levnějších hotelích. Jestli je to pro Vás problém musíte uhradit víc prachů. Pohodlí vždycky stojí trochu větší peníze.

Nicméně myslíme, že také toaleta v lacném hotelu musí splňovat konkrétní podmínky, aby bylo možné její využívání. Nejzákladnějsí vždycky je čistota záchodu. Proč je to ták základní? Je to doopravdy velice snadná otázka. Jde o hygienu a tím samým o Vaší zdraví. Vždycky měli byste kontrolovat stav záchodu. Pokud stav záchodu nebude adekvátní nahlaste tento fakt personálu hotelu. Většinou personál hotelu má přidělené speciální služby, během kterých musí kontrolovat nejen čistotu, ale také stav celého záchodu.

toalety

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Obvykle toalety v lacnějších hotelích májí pár rozdělených kabinek. Určitě měli by být rozdělené na mužskou a ženskou část. V záchodě musí se nalézt pár předmětů. V kabince vždycky měl by být toaletní papír a záchodová štětka. Při umyvadle mělo by být mýdlo – nejlíp v mechanickém podavači. Díky automatickému podavačí mytí rukou je víc hygienické. Velmi využitelný je osoušeč rukou nebo papírové ručníky. Je to doopravdy nejlepší možné řešení.

Myslíme, že velice základní jsou též záchody pro osoby postižené. Zařízení takové toalety opravdu není obtížné, stačí jen kousek dobré vůle. Aby vybavit toaletu pro osoby postižené jsou potřebné především zvláštní madla, které zjednoduší a někdy umožní využití toalety. Mějte na pamětí, že osoby postiženétaké cestují a občas musejí spat v hotelu.

Myslíme, že nejzakladnější je čistota záchodu a to nejenom v hotelích. Čistota toalety je svědectvím každého místa. Jestli s čistotou něco není v pořádku vždy oznámte to personálů hotelu, ve kterým bydlíte. Myslíme, že rychlé a ochotně uklízejí pro Vás toaletu. Jestli jedete na dlouhé prázdniny je lepší rezervovat pokoj s vlastním záchodem. Bude to pro Vás komfortnější. Ale jestli nejzákladnější je pro Vás nízká cena a nevadí Vám trochu menší pohodlí a dělení toalety s někým neznamým je to skvělý nápad. Myslíme, že především studenty budou spokojení s takovým nápadem.