Vybavení domu není snadné. Občas může stát mnoho peněz a času. Nicmeně myslíme, že opravdu stoji to za to, aby vydat dost prachů, aby se skvělé citit ve vlastním domu. Niže chceme Vám nabidnout několik nápadů na vybavení záchodu. Je to velmi podstatná mistnost v každém bytě, ale bohužel nevždycký o tom pamatujeme.

toaleta

Źródło: pixabay.com
Na počátku chceme napsat něco o odstínech, které jsou nejpopularnější v toaletách. Samozřejmě většina nás nemůže si představit koupelny v jiné barvě než bílá. Doopravdy je to nejpopularnější odstín, ale můžeme Vám garantovat, že rovněž jiné barvy budou vypadat dokonalé. Velmi popularní v moderních toaletách je barva černá. Spojení těchto dvou barev je opravdu pozoruhodné a především moderní. Kromě těchto barev v obchodech najdete mnoho jiných barev, rovněž pastelových. Všechno zavísí jen na Vaším nápadě. Doufáme, že budete mít odvahu, aby zkusit něco nového.

Velice podstatné v moderních záchodech je světlo. V koupelně se relaxujeme a také dbame o své tělo a proto kvalitné světlo je nutné. Nejlépe jestli budeme mít pár zdroju světla. Ideální v toaletě jsou bodové svítidla ve stropě. Nezbytný je centralní zdroj světla, který bude umistěný uprostřed prostoru. Pokud jde o osvětlení zrcadla nejlépe udělat to z obou boku. Díky tomu světlo nebudte odrážovat. Pamatujte, že vždycky musite dbat o elektrickou bezpečnost.

Pokud jde o sanitární keramiku máte výběr v ohromném množství modelů. Velice populární jsou sprchy a vany s masažním programem. Díky takovému řešení můžete odpočivat. V speciálních obchodech můžete koupit podhlavníky nebo polstáře, které můžete použít ve vaně. Pokud pišeme už o vanách chceme představit Vám několik druhů van. Určitě skoro většina z nás chtěl by mít volně stojící vanu, ale částo překažkou je nedostatek místa pro takové řešení. Hodně prostoru potřebují také rohové a kruhové vany. Ohromnou výhodou takových van je výborný vzhled a pohodlí používání. Pokud máte malo prostoru ve své koupelně můžete nabyt obdélníkovou nebo ovalnou vanu. V nevelkých mistnostech nejlepší bude sprcha – radime koupit zvláštní masažní panel, díky kterému sprcha kromě hygieny bude garantovat Vám rovněž relax.

veřejné WC

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com
Mějte na pamětí, že v moderních koupelnách základní je nejen vzhled, ale též funkčnost. Velmi pozoruhodné jsou řešení, které pomohou Vám ušetřit peníze. Jde především o úsporu vody a proudu. Znamenitým nápadem jsou zvláštní žárovky nebo sprchy šetřící vodu.