Když rodiče cestují s malými dětmi buď dělají společné aktivity s nimi, občas se můžou objevit různé potíže. Moc malé děti jsou občas nepředvidatelné v ohledu používání záchodu anebo potřeby krmení. Na štěstí, v dnešní době moc věřejných míst to bere v úvahu, a moderní věřejné záchody jsou dobré přizpůsobené k potřebám rodičů. Dostupné jsou zároveň zvláštní pokoje pro rodiče, a rovněž rozmanité druhy příslušenství.

dítě ve veřejném WC

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Patří k ním tř. dětský přebalovák, jenž dávájí možnost klidnou výměnu plenky v komfortních podmínkách. Opatrně zařízený koutek pro rodiče ve věřejném záchodě by také měl obsahovat několik jiných výhod – např. židle na krmení nemluvněte anebo nádhernou valendu. Stojí to za to, se starat nejenom o pohodlí koutku pro rodiče, ale rovněž krásný a útulný vzhled, který udělá příjemný první dojem – proto skvělou volbou pro správce věřejného záchodu bude volba jedině nejlepších barev a tapet – nejenom veselých a světlých, ale také s módní matovou plochou. Je to jev, jenž rodiče stále častějí můžou prohlížet v hypermarketech a ostatních důležitých věřejných místech. Takové aranžmá působí, že malé dítě necití se tak cizí a má vjem bezpečnosti, co dává rodičům alespoň trochu více klidu. A klid je věc, kterou každý velice hodnotí během těchto činností, jako cestování vlakem, léčba v poliklinice, návštěva kina nebo každodenní nákupy. Aby klienti – ke kterým velmi často patří i zákazníci s malými dětmi – byli spokojení, věřejný záchod musí nejen vlastnit účelný pokoj pro krmení a přebalování, ale i být praktický, čistý a nepůsobit žádné, rovněž na první pohled bezvýznamné problémy.

Pisoáry ve veřejných WC

Autor: Stilgherrian
Źródło: http://www.flickr.com
Během planování místa pro koutek pro děti v obchodním centru, autobusovém nádraží, letišti nebo kanceláři nejlépe zvolit, kvůli správné organizaci, interiér jenž se nachází v bezprostřední blízkosti dalších záchodů – je to místo, jež je intuitivně hledané, když nemluvněte potřebuje krmení buď přebalování. Také umístění takového koutku blízko krytého hřiště bude docela skvělý nápad. Skvělou volbou bude i graficky informovat o tom, že přebalovací pokoj je bezprostředně dostupný v stavbě, a ukázat šipkámi cestu. Je to klíčové především, když věřejné místo je autenticky velkoplošné, protože každý se tehdy může ztratit. Stojí to za to, vědět, že nejlepší zařízení pro pokoj nemluvněte je zajímavý typ investice, protože bude podporovat skupinu, která v obchodních centrech a restauracích nechá hodně peněz kvůli rozsáhlým potřebám.