Na tancovačky se většinou kterákoli žena připravuje nějaký ten čas dopředu. Přemýšlíme nad tím co na sebe, ženy nad líčením a účesem. Není zrovna prosté opatřit si cosi originálního.

/
věcí

Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
pokoji

Autor: CROPP
Źródło: CROPP
tetovacky

Autor: mpclemens
Źródło: http://www.flickr.com
Ti, kteří na taneční oslavy jdou jednou za rok, mají výběr snazší. Avšak obdivovatele tance a muziky, kteří za sezónu zvládnou více plesů a protančit pár střevíců, to mají o to těžší. Volit stále jinou oblečení není snadné. Rovněž to není ani laciné. Každá návštěva u holiče cosi stojí. Abychom neutratili za sezónu víc, jak chceme můžeme užít cosi levnějšího a přece ojedinělého a krásného. Tetovačky, i když snad nám nepřijdou, smí uskutečňovat pěkný dodatek a na bálu budou terčem pozornosti. Na jakoukoli taneční párty si smíme pořídit zcela jinou, a rovněž si ji přilepit na odlišné místo. Na kůži si je můžeme nechat buď to pouze na danou příležitost, či si ji ponechat déle./
Nejojedinělejším nápadem vždy je, pokud si jej vymyslíme sami. Ne vždy se nám zalíbí tetovačka, jakou vidíme v Internetovém obchodě. To ale není potíž. Vždy si smíme vytvořit svůj vlastní námět. Pakliže už víme, které šaty budeme mít, můžeme si vybrat motiv, jaký nám bude nejvíce líbit. Nejlepší je to, že si ji můžeme dát, kam toužíme. Nemusíme se ohraničovat místem. Také si můžeme vybrat tvar, motiv a odstín.

Můžeme to využít místo dekoračních doplňků, jako jsou náramky či náhrdelník. /
Občas, když si osoba myslí, že je v úzkých, ukáže se cosi, co ho postrčí dál. V jakýkoli den není příliš pozdě, abychom vyzkoušeli něco jiného.