UrčITě každý z nás jednou rozvinul žvýkačku, bonbón či další sladkost. Po otevření na nás vypadl roztomilý obrázek, na jaký jsme se všichni vždycky těšili. Důvodem bylo nadšení, že si můžeme obrázek připevnit na tělo.

/
Podložky

Autor: Mark Powell
Źródło: http://www.flickr.com

Pokud se nám nelíbil směli jsme si ho vyzkoušet změnit se sestrou eventuálně s dalším ochotných kamarádem. Ano, mluvím o tetovačkach.
Ve sladkosti jsme mohli často najít obrázky pirátů, princezen, zvířátek no prostě všechno co dětská fantazie si jen umí vymyslet. Toužili jsme se jimi vytáhnout. Přilepovali jsme je nejvíce na místa, na kterých je kdokoli uvidí, ale zároveň jsme si museli to místo zvolit z hlediska na existenci tetovačky. Častým omýváním se vlastně nalepený obrázek rychle smyje. /
V dnešní době však ne pouze děti používají tetovačky. Existuje vlastně nepřeberné kvantum vzorů, které si vyspěli přilepují v situaci, když míří na jakousi oslavu, ples či míří k moři. Přestože ve zrálém věku nám již nikdo nezakazuje si natetovat co chceme a na jakékoli místo na vlastní tělo. V době plnoletosti nám však nedovoluje obava se upsat k trvalému tetování. A přesně pro takovéto osoby jsou tetovačky perfektní možnosti. Můžou vyzkoušet jakýkoli tvar a zbarvení na krátkou dobu. Často jsou použité tetovačky pouze prvkem jakési párty masky a tak je požadováná snadná snímatelnost.

Všichni přece musíme po naplněném víkendu zážitků jít do práce. /
Jistě se každému z nás vyrojila hodně krásných vzpomínek z dětství. Hezké vzpomínky nám nemusí setrvávat pouze v hlavě, ale můžeme je zhmotnit upevněním na tělo.