Děti je milují. Firmy si je žádají. Koupíme je za málo peněz a jsou velmi trendy. Nalézt je můžeme v obchodě, knihách, na internetu nebo u lidi.

autobus

Autor: Marco Hamersma
Źródło: http://www.flickr.com
/
Nalepovací tetování ratolesti jednoduše zbožňují. Často je rovněž hledají v novinách popřípadě jogurtech. Bývají i v v dalších výrobcích dárkovým úlovkem. Dokážou vykouzlit na tváří dětí úsměv a rozradostní jejich srdce. A nejde jenom o naše ratolesti ale rovněž o mládež a dospělé. Množství internetových obchodů s těmito produkty vyrábějí takovéto nálepky na žádost klienta a též dle návrhu zákazníka. Takže pokud máme nějaký vzor, smíme ho prostě poslat na danou adresu a potom již trpělivě počkat na balíček. Je to též vhodný dárek k narozeninám popřípadě jiné párty. Je jich tak hodně, jež smí uspokojit potřebu každého. /
Jsou jednoduše smývatelné, odstranitelné a též bezpečné. Nalepovací tetování vydrží většinou 2-5 dnů. Závisí dle toho jak se o něho staráme. Pokud se nám takovéto tetování již nelíbí, smíme si ho sundat a dát si další. Smíme je používat na jakékoli oslavy. Nalepovací tetování je super jako náhradu všelijakých šperků. Na ruku si je smíme upevnit. Nemělo by nám to nějak bránit. Nalepí se to na tělo a potom pomoci houbičky je můžeme smýt. Také si můžeme dopřát odstín tetování. Nejsme povinní mít pouze černou barvu. Můžeme držet zlatou eventuálně barevnou.

Nalepovací tetování smíme mít kterékoli a na jakémkoli místě. /
Proměňujme se jakýkoli den. Buďme sami sebou. Sem tam je dobré probudit to dítě, jaké v nás spočívá.