V prostotě je nádhera. Někdy postačí trochu, než abychom to měli přeplácané. Zkusme být spokojení s tím co máme. /
I tmavé tetovačky s naturálním motivem, nepotřebují odstín k tomu, aby směly zazářit.

Situováním ji na dobré místo se dokáže rozzářit a upoutat kolemjdoucího. Tetovačka by měla být přívětivá k vidění. Lidi by ji měli chtít. Měli by se s ní identifikovat. Měli by si to vychutnávat. Jakákoli oslava by se bez ni neměla obejít. Je to věc, díky které můžeme jednoduchým způsobem rozzářit a líbit se druhým. Tetovačky smíme vlastnit také s nápisem, který bude vyjadřovat něco daného o nás. Bude nás identifikovat. Smí ukazovat naši náladu. Můžeme jí upevnit každému příbuznému. Od nejmladšího po nejstaršího. Tyto tetovačky smíme užít na kteroukoli párty. Děti jistěže budou vědět co s ní učinit. Rozradostní srdce všech./
tetovačky

Źródło: pixabay.com
domu

Autor: The Forests Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com

Jakýkoli výrobek je dermatologický testován a proto je bezpečný i pro naše nejmenší a nejmilejší ratolesti. Jakékoli dítě si s ní bude umět vyhrát, použít její vlastnosti a nenalepit ji ne pouze na kůží vlastního těla, ale určitě rovněž i na jiné místo. Pouze je třeba pustit fantazii a zahájit vymýšlet. Produkt se bezbolestně nalepuje na pokožku a identickým způsobem se dá sundat. Postačíme si s hadříkem a malinko vody při nandávání i sundáváni.

Většinou, jestliže je nesundáme budou přilepeny okolo toho týdne. /
Využijme každý den dokud je na to místo. Jistě se nám ten čas strávený s dětmi oplatí a nebudeme té chvíle litovat. Identický den již nikdy nebudeme prožívat.