To vše smíme málo krokům. Povídky lidí, jací se krášlili aby zjevili vlastní krásu došly až k nám. My díky ním můžeme vlastní krásu také oceňovat.

/
Unia Europejska

Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Ne jenom krásu. Ale také se tématicky naladit. Na kteroukoli párty si smíme jako dodatek dát nalepovací tetovačky. Ty by měly vyzdvihnout nejen téma oslavy, ale rovněž nás samotné. Jsme navyklí si obléknout všelijaké šperky, nádherné oděvy a pěkné boty. Pokud vyzkoušíme moderní a originální nálepky, určitě toho nebudeme želet. Na jakoukoli námětovou oslavu se jistě něco najde. V někdejších dobách se na svatby ozdobovali hennou. V dnešní době na to máme malinko jednodušším vychytávky. Smíme se také ozdobit a nemusí to vyžadovat moc času. Čas je drahocenný a proto ho jsme povinní čím jak nejlépe využít./
předmětů

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl

Nalepovací tetovačky mají v sobě to, že jsou za pár sekund udělané. Další kladnou věcí, kterou smíme na nich pozorovat, je jejich různorodost. Je jich tak moc, že si pokaždé budeme moci nějakou zvolit. A pokud by se náhodou událo, jež nenalezneme to, co bychom chtěli, smíme si to ponechat individuálně objednat. Jestliže chceme být ojedinělí, musíme pro to cosi udělat. Třeba riskovat. Zkouše nové věci. Nalepovací tetovačky, jsou ty, které se nám může zalíbit. Co nás smí nakopnout k prospěšnějšímu výkonu. Smí nás to uspokojit. I pokud jenom na několik dni. Naše tušeni určitě bude splněno.

Nalepovací tetovčky se udrží jenom pár dní, ale můžeme ho různě měnit a volit, jestli si jo přejeme či ne./
Uspokojení odhalujeme každý den. To může být jedna možnost z několika dalších.