Během použití automobilů důležité nejsou jedině části, jež odpovídají za motoriku auta. Obrovskou roli někdy odehrávají také přílohy, jež na první pohled mají malý vliv na jízdu – třeba věci kterých hlavním úkolem je držení státní poznávací značky – z očividných důvodů, v průběhu jízdy autem velmi důležité je splňování všech dopravních pravidel. Správné držení registračních značek umožňují přede vším rozmanité podložky a rámečky, jejichž sortiment je současně velmi široký, a z tohoto důvodu stojí to za to, se na ně blíž podívat.

K volbě každý majitel automobilu a opravář má většinou podložky pod spz, přizpůsobené k typickým rodinným autům, jež jsou rámečkové nebo bezrámečkové. Samozřejmě jiné podložky, třeba pro motocykly, mají jinou plochu, proto stojí to za to, v průběhu nakupování zdůraznit, pro jaká vozidla by měla být podložka. Bezrámečková skvělé drží registrační značky díky své zvláśtní konstrukci, a v ohledu stylu – je nejvíce všestranná, protože objednavatel se nemusí stárat o volbu barvy, která by měla být vhodna s karoserií. Nejlépe koupit takovou podložku, která, vhodně připvněná, tvoří jednotlivý celek – tak, aby barva rámečku byla úplně stejná jako celé vozidlo anebo tvořila zajímavý kontrast.

automobil

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com

Nádhernou kompozici zákazník může získat díky podložkám v barvě např. vinově červené, modré, intenzivně žluté (na podobu newyorských taxíků), elegantně chromové buď rovněž růžové – díky tomu dokonce přizpůsobení registračních značek k autu na zvláśtní údalosti, na příklad svatby, další svatky buď na potřeby filmu, když je nutné auto historické. Kromě barev objednavatel může i výbrat látku – nejčastěji je to trvalý plast, ale dostupné jsou nejednou i zcela kovové podložky pod spz.

Pozoruhodným nápadem bude rovněž objednávka velmi kvalitního potisku, jestli někdo zvolí podložku s rámečkem. I v tom ohledu každý objednavatel má mnoho pozoruhodných možností a může najít nabídky nejen obyčejného tisku mechanického, ale rovněž digitálně řízeného, a dokonce tisku obdrženého díky záření UV. Díky tomu výrobce buď opravář je schopen nanést na podložce pod státní poznávací značku základní kontaktní údaje o podníku, který vyráběl a opravil auto – je vidět, že výroba těchto příloh, jak podložky pod spz, jsou také zajímavý typ reklamy.