I krátkodobé povzbuzení je kvalitnější než nic. Radost dorostencům můžeme udělat úplně z malých předmětů. Dospělí také pochválí nenáročnou a přitom elegantní ozdobu na každý den popřípadě jenom na oslavu.

tetovačky
/
Už to není pouze pro dospělé. I ratolesti smí mít potěšení z tetovačky. Díky originalitě prodejců náš každý den eventuálně pouze krátký čas na party může být příjemnější. Různobarevné a různé veliké tetovačky, nám vytvoří nádhernou ozdobu na kterékoli části kůže. Většinou se nalepují na krk, ramena eventuálně stehna ale ne pouze tam. Místo si zvolíme sami. Postříbřený námět nám bezvadně padne na večerní oslavě. K tetování si také můžeme přilepit i kamínek eventuálně další svíticí a dekorační maličkosti. Jestliže nejsme schopní mít na sobě náramky či prstýnky, můžeme si je vytetovat. Budeme se cítit, jako bychom je měli skutečné. To co si vybereme je pouze na nás. Jestliže si efekt chceme nechat delší dobu, bude stačit si tetování kýmsi poupravit či opět přelepit. Utvoří to účinek reálného tetování. /

Pro delší efekt bychom tetovačky neměli nalepovat na kůži, kde se mnohdy potíme eventuálně se kůže natahuje a krčí. Také by neměly být umístěné na místech, jaké jsou citlivější na příklad okolo oka. Jestliže se nám nelíbí, bude stačit ji několik sekund potírat alkoholickým nápojem popřípadě olejem.

Měli bychom si rovněž věnovat pozornost na nalepovací látky abychom na ně neměli alergii a nám to neublížilo. /
Předměty, jaké si volíme z nás dělají to, jací jsme. Buďme sebou celý den. Jestliže máme teď na výběr, neodsouvejme to na zítra. Zítra budou znovu jiné věci.