Dennodenně uděláme ty stejné věci. Jdeme něco vydělat či do školy, něco koupit a čas od času si zajdeme na nějaký výlet. Jsou ale činnosti, jaké nám smí utvořIT každý měsíc úplně jiným.

tetovačky

Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
/
pokoj

Autor: Madix
Źródło: Madix

Už po mnoho let si lidé dekorovali pokožku různými obrázky a ornamenty. Do teď to smíme vidět i ve východní kultuře, ve které si ženy v den své svatby zdobí celé ruce hennou. I my, jestliže jedeme na dovolenou, tak máme možnost si v nějakém kiosku nechat udělat smývatelné tetování. Dlouhodobé tetování, jaká si smíme vytvořit na mnohých místech je hodně bolestivé a drahé. Aby tetování vydrželo je nutné pomocí tetovací jehly dávat barvu hluboko do pokožky. Tetovačky, které si smíme objednat v papírnictví jsou levnější a smíme je co nějaký čas měnit. Podlé dne, počasí popřípadě večírku. /
Tetovačky jsou jednoduchým způsobem jak si osvěžit každý den. Na libovolnou párty si ji smíme přilepit na ruku jako náramek nebo si udělat potisk na rameni. Je to i dobrý způsob jak začít konverzaci. Nalepovací tetovačky jsou rychlým způsobem jak si jednoduše ozdobit pokožku. Po jejím smytí si zase smíme nalepit zcela něco odlišného. Kdežto u stálého tetování si ornament nezměníme. Sundávání stálých tetování je též bolestivé a místo hodně zčervená. Chvilkové tetovačky se sundají samy a není po něm jakákoli skvrna.

Zásluhou nalepovacích tetovačkek si též vyzkoušíme, zda bychom chtěli stále eventuálně nikoli. /
Každý ornament smí znázorňovat to kým jsme. Kterýkoli den je jenom jeden, a tak bychom si ho měli pořádně užít.