moc našich ratolestí si rádo nalepuje na pokožku různorodé obrázky, ale ty nejsou jenom pro děti. I dospělí se rádi baví a chodí na všelijaké večírky, kde se hodí i jakési hezké doplňky.

/
mýdlo

Autor: DA
Pokud bychom se zeptali dětí co jsou tetovačky, určitě by nám okamžitě pověděly. Naleznout je můžou na všelijakých místech. V obchodech, v kterých si jich můžou zakoupit více, eventuálně v potravinových produktech, v jakých jsou pro děti úžasem. Ale i velcí určitě o nich ví. Každým rokem chodíme na všelijaké párty, kde si nejenom popovídáme ale rovněž tančíme a dobře si to užíváme. Zrovna na takovéto večery se hodí krásné a decentní tetovačky. Smí být podobné náramku na ruku popřípadě jakéhosi ornamentu na rameni či hrudi, na které uplatňuje ozdobnou funkci. Tetovačky rovněž smíme nalepit na jakousi pozvánku eventuálně rám od fotky, kde bude hezkým doplňkem. Není použitelná pouze na pokožku. Pokud máme na skříní jakousi odřeninu, jaká nejde smýt, můžeme ji na to místo přilepit. /
Tetovačky se mají vyrábět tak, aby ornament na papírku se neponičil a jestliže chceme ho přendat na kůži, mělo by to jít úplně snadno. Tento postup se nazývá sítotisk. Je to grafická dovednost s jejíž pomocí se produkují tetovačky. Při produkci se daný ornament nebo obrázek tiskne na papír, na kterém je předem dán zvláštní přenosové médium.

Jestliže takovýto papír zvlhčíme, obrázek se uvolní a nalepí se na pokožku. Když vzorek usušíme, vydrží nám několik dnů. /
Už od starodávných dob si lidi nechávali na sebe kreslit krásné obrázky. Dnes, během několika vteřin si to smíme vytvořit sami.