Skoro nikdy nevíme, zda se nám věc, jakou hodně chceme bude zamlouvat nebo nikoli. Jestli hračka, jakou chce naše ratolest si s ní bude hrát eventuálně nikoli.

/
Každý v dětském věku se po nějakým čase skončil hrát s hračkou, kterou před jakýmsi časem obdržel. Je to stejné i s ostatními věci. Jsme pro ně moc nadšení ale pak se nám už nelíbí a přejeme si je mít jiné. Více negativní je to v případě, ve které ji nejsme schopní snadno změnit. Tetovacky jsou skvělou napodobeninou opravdového tetování. Nemusí je mít jenom ve stejném odstínu. Smíme si ponechat utvořit kterou si přejeme. I na rozměrech nezáleží. Jsou tetovacky, které jsou velké a jiné zase menší. Dokonce si smíme obstarat ty, jaké budou svítit. Výroba se tak rozšířila, že téměř každý si to vlastní najde. /
tetovacky

Źródło: http://www.sxc.hu/
Na rozdíl od opravdového tetování lze tetovacky jednoduše sundat či si změnit. Není s tím problém. Smíme je každý den střídat, tak jak se nám zamlouvá. Hlavně záleží na vlastní obrazotvornost. Stálé tetování se dává pryč s určitou bolesti. Ten, kdo si ho nechal vytvořit si ho spíše nenechává sundát. Chvilkové tetovacky zůstanou na kůží kolem pár dnů. Každý si ji smí dát sám jak také odstranit, jestliže se mu už nezamlouvá. K připevnění je potřeba mít menší hadřík a trochu vody. Z tetovacky sejmeme folii, přilepíme ji na tělo a mokrým hadříkem potíráme obrázek.

S pomocí mokrého hadříku se obrázek odlepí z papírku a nalepí na tělo. /
Hýčkaní smíme být i jednoduchými věcmi, které nám udělají radost. Potěšení se poznává naším uspokojením a úsměvem na rtech.