Obzvlášť v létě nás vábí si cosi na kůží přilepit, když jsme pouze v krátkém rukávu a krátkých kalhotách. Je to způsob jak dát najevo rovněž, co se nám zamlouvá, co máme rádi.

ekolog

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Můžeme toho mít pořád více a dle svého přání. /
Pro změnu svého vzhledu smíme užít tetovačky, které nám dokonale upraví vzhled. Je to způsob kterým se smí více projevit. Ukázat na to, co nás inspiruje a kde máme motiv. Už ne jenom v časopisech popřípadě v potravinářských výrobcích najdeme nalepovací obrázky. A naše obrazotvornost je velká. Proto je pro nás zásadní abychom si směli zobrazit, ukázat i cosi odlišného něž co nám je už k mání. V různých Internetových obchodech je nám poskytováno hodně různých obrázku. Ale zkusme si vytvořit své. Je to originální a smí se to líbit i dalším. Nemusíme se trápit, jak nenalezneme to co jsme hledali. Jestliže pošleme vlastní přání jistě nám bude vyhověno. /
dekorační

Autor: Grégory Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Tetovačky mají různé velikosti a též různé barvy. Od úplně bílé barvy až po černé. Z tohoto důvodu smíme pozorovat na všemožných party lidi, kteří místo normálního dodatku vybrat zrovna tetovačku. Je to nejspíš netradiční ale stojí to méně a je to pohodlnější. Již jen proto, že nám to nikde nebude vadit a kterýkoli den si ji můžeme vystřídat. Nalepit si ji můžeme na jakoukoli část kůže ale ne jenom. Můžeme to užít i na památník popřípadě ostatní věci, které nám jsou roztomilé.

A pokud nevíme jakou party udělat svému dítěti, tak motivem můžou být tetovačky. /
Čas od času se nám může jevit, jež nám věci uškodí či se v nich nebudeme cítit dobře. To ale nebudeme vědět jestliže to neotestujeme.